неділя, 23 лютого 2020 р.
Прийменники місця On, In, Under, By, In front of, Behind, Between
On In Under By Song
In Front Of, Behind, Between | Prepositions Song for Kids
ПОРИ РОКУ. МІСЯЦІ
Seasons Song for Children | Learn Four Seasons | Preschool, Kindergarten, Learn English
Months of the Year Song | Learn English Kids
РЕЖИМ ДНЯ My Day - Daily Routine
Kids vocabulary - My Day - Daily Routine - Learn English for kids - English educational video
My working day. Мій робочий день
Wake Up! Daily Routines Song for Kids
четвер, 20 лютого 2020 р.
понеділок, 10 лютого 2020 р.
пʼятниця, 7 лютого 2020 р.
12 найкращих мультфільмів англійською за рівнями
Вивчення англійської за переглядом мультфільмів відмінно підійде не лише дітям, а й дорослим. Такий спосіб розширить ваш словниковий запас і допоможе розвинути навички аудіювання. Та й зайва порція добра ще нікому не зашкодила. Ми підібрали найкращі мультики для всіх рівнів англійської та поспішаємо поділитися з вами. Приємного та корисного перегляду!
Мультфільми англійською рівня Elementary
Pinocchio (1940)
Диснеївському Піноккіо наступного року виповнюється 80. Нічого собі! Чим не привід переглянути улюблену дитячу казку про пригоди дерев’яного хлопчика, який мріяв стати справжнім? Завдяки чіткій вимові та простій лексиці мультик підійде для дітей та дорослих студентів з початковим рівнем англійської.
Lady and the Tramp (1955)
Милий мультик про кохання породистої Леді та бездомного пса гарантовано сподобається діткам та ідеально підійде навіть тим, хто в перший раз наважиться подивитися щось англійською. Прості репліки, чітка й дуже повільна вимова. Навіть якщо ви маєте рівень Beginner, ми радимо вам теж спробувати. В крайньому разі вмикайте субтитри.
Song of the Sea (2014)
Казковий мультик, номінований на Оскар, заснований на ірландській легенді про народ селкі, люди якого могли перетворюватися на тюленів. Що цікаво, в мультику можна почути легкий ірландський акцент, який абсолютно не впливає на сприйняття діалогів на слух і допомагає почати знайомитися з різними видами вимови вже на початковому рівні.
Мультфільми англійською рівня Pre-Intermediate
Brave (2012)
Чудовий мультик від всіма улюбленої студії Pixar розповість про волелюбну та відважну принцесу Міринду та її неймовірні пригоди. Лексика та граматика тут вже трохи складніше, ніж у попередніх мультфільмах. Тож рекомендуємо його для перегляду тим, чий рівень Pre-Intermediate і вище.
Shark Tale (2004)
Кумедний мультик про акулу-вегетаріанця Ленні з добрим характером, якому доводиться приховувати від усіх свою м’якість і вподобання в їжі, та його друга малька Оскара. За переглядом цього мультфільму ви чудово проведете час із дітьми або друзями та розширите свій лексикон фразовими дієсловами та розмовним сленгом.
Balto (1995)
Мультик, створений на основі реальних подій? Буває і таке. Відправляйтесь у подорож снігами Аляски та познайомтеся з Балто. Адже він справжній герой! Тільки завдяки йому від епідемії у невеликому містечку вдалося врятувати дітей. Дізнайтеся, як за переглядом захопливого мультфільму англійською.
Мультфільми англійською рівня Intermediate
Happy Feet (2006)
Нескінченно милий мультфільм про королівських пінгвінів, їхні сім’ї та дітей. Всі вони відмінно співають та навіть знаходять своє кохання за допомогою співу. І тільки маленький Мамбл співати не вмів, зате вмів і просто обожнював танцювати. Що з цього вийшло? Згадуємо з героями улюбленого мультика англійською! А другу частину про дорослого Мамбла та його власну сім’ю можна подивитися тут.
Sing (2016)
Чим далі, тим цікавіше! Абсолютно приголомшливий мультфільм для всіх, хто любить співати або вболівати за учасників всіляких шоу талантів. Про справжніх друзів, віру в себе та шлях до своєї мрії, яка неодмінно збудеться. І тільки подивіться, хто озвучував співаючих звіряток і співав разом з ними: Меттью МакКонахі, Різ Уізерспун, Скарлетт Йоханссон, Терон Еджертон і багато інших суперзірок.
Ferdinand (2017)
Ще один супердобрий мультик про мирного бика Фердінанда, який просто обожнює природу та зовсім не хоче ні з ким битися. Відправляйтесь у пригоди разом з Фердинандом і його подружкою, донькою фермера, у якого він живе. Вдосконалюйте свою англійську та розширюйте словниковий запас!
Мультфільми англійською рівня Upper Intermediate
Surf’s Up! (2007)
Виявляється, пінгвіни не лише відмінно співають і танцюють, а й професійно займаються серфінгом. Ідеальний мультфільм, щоб ближче познайомитися з розмовною англійською та розширити свій словниковий запас фразовими дієсловами, сленгом і сучасними скороченнями. Обіцяємо, після перегляду його першої та другої частини ви будете краще розуміти носіїв мови та легше спілкуватися з ними.
Zootopia (2016)
І ще один мультик про непростий шлях до своєї мрії. Чи може кролиця стати справжнім поліцейським і довести всім, хто не вірив у неї, що нічого неможливого не існує? Давайте дізнаємося за переглядом мультфільму та прокачаємо сприйняття на слух американської англійської!
Loving Vincent (2017)
І наостанок нетипова картина для нашої добірки — анімаційний фільм для шанувальників мистецтва та геніального Ван Гога. Пориньте у непросту історію життя легендарного художника, яка оживає на екрані в його картинах. Але тільки якщо вже знаєте англійську на рівні Upper Intermediate!
7 крутих англійських серіалів для рівня Upper Intermediate та вище
Серіали — джерело розмовної англійської, це саме те, що потрібно для вивчення нової лексики, розуміння особливостей акценту, покращення навичок аудіювання та вимови. Ми підготували для вас популярні серіали, які вам точно сподобаються. Тож бажаємо вам приємного перегляду та продуктивного навчання!
Elementary/Елементарно
Американський детективний телесеріал, заснований на пригодах персонажів книг сера Артура Конан Дойля про Шерлока Холмса, у якому дія відбувається в наші дні. У серіалі багато іронії та сленгових виразів.
The Big Bang Theory/Теорія великого вибуху
Найулюбленіший серіал для багатьох. Для вас також? Чудово, бо саме його радять усім, хто вивчає англійську на рівні носіїв! Тут багато американського сленгу, широковживаних ідіом, а також наукових термінів і понять.
Selfie/Селфі
Короткий комедійно-романтичний серіал про вплив соцмереж на особисте та професійне життя. Серіал наповнений жартами, грою слів, корисними розмовними виразами та інстасленгом.
House Of Cards/Картковий будинок
Серіал присвячено залаштункам великої політичної гри. Тут багато специфічної юридичної та суспільно-політичної лексики, тому тим, хто хоче розширити словниковий запас, серіал обов’язково стане у пригоді.
Американський телесеріал, створений за мотивами однойменного роману Стівена Кінга. Досить багато розмовних фраз і фразових дієслів, які часто можна почути в англомовному середовищі.
Outlander/Чужоземка
Фантастичний серіал про військову медсестру, яка опиняється в минулому — у Шотландії 1743 року, де їй загрожує серйозна небезпека. Їй доводиться вийти заміж за молодого воїна, в якого вона поступово починає закохуватися, однак удома, в 1945 році, на неї чекає справжній чоловік. Ідеально для просунутих фанатів вивчення англійської, які хочуть виробити справжній британський акцент.”
Jonathan Strange & Mr Norrell/Джонатан Стрендж і містер Норрел
Захопливий британський серіал у жанрі фентезі, який безсумнівно розширить ваш вокабуляр. А також це чудова можливість послухати британську англійську та потренувати свою вимову.
Як швидко і невимушено перевірити домашнє завдання в учнів молодшої школи
Знахідка для вчителів початкових класів
Перевірка письмових робіт завжди забирає багато часу, а під час стандартного усного опитування рідко вдається почути відповідь кожного. Як швидко з'ясувати рівень знань своїх учнів, почути кожного та нікому зі школярів не дати занудьгувати в цей час? Пропонуємо 6 простих ігор, які допоможуть перевірити рівень знань у невимушеному форматі.
Гра «Збери квітку якнайшвидше»
Перш ніж проводити таку гру, створіть декілька заготовок паперових квітів, кожна з яких складається з певної кількості пелюсток, та підготуйте запитання до команд-учасниць змагання.
Принцип виконання: Об'єднайте учнів у декілька команд (за кількістю попередньо підготовлених квіточок). По черзі ставте запитання кожній команді, якщо учні певної групи не знають відповідь, хід автоматично переходить до наступної команди.
За кожну правильну відповідь команда отримує 1 пелюстку. Гра триває доки одна з команд збере пелюстки квітки повністю.
Гра «Малюємо відповідь»
Діти, особливо дошкільнята та школярі початкових класів, зазвичай полюбляють малювати. Запропонуйте своїм учням нетиповий, але ефективний формат перевірки знань, у ході якого вони зможуть не лише продемонструвати рівень власних знань, а й проявити творчість.
Принцип виконання: Складіть запитання щодо вивченого матеріалу, відповіді на які учні мають не написати, а швидко схематично намалювати.
Гра «Поплескаємо-потупаємо»
Руханки – популярний та дієвий спосіб перепочити та зняти напругу. При цьому з їхньою допомогою можна швидко і невимушено перевірити рівень засвоєння матеріалу одразу у всіх учнів класу.
Принцип виконання: Перевіряючи домашнє завдання, вчитель ставить запитання та пропонує варіанти відповідей на них. Якщо відповідь правильна, учні мають поплескати в долоні, якщо ж ні – потупотіти ногами.
Ця гра є чудовою розминкою і водночас ефективним інструментом миттєвої перевірки знань.
Гра «Світлофор»
Гра схожа на попередню, при цьому вона дозволяє перевіряти домашнє знання тихо.
Заздалегідь підготуйте двоколірні смужки за кількістю учнів у класі. Один бік смужки має бути пофарбовано зеленим кольором, інший – червоним. А також складіть перелік запитань для учнів за вивченим матеріалом.
Принцип виконання: Здійснювати опитування за допомогою двоколірних смужок можна у декількох варіантах. Наприклад, узгодьте певний принцип опитування:
- демонструючи відповідний колір, учні оцінюють, чи знають вони відповідь на запитання вчителя (зелений означає «Знаю!», червоний – «Не знаю!»);
- показуючи певний колір, учні відповідають, чи правильний варіант відповіді, чи ні (зелений «Відповідь вірна!», червоний «Помилка!»);
- попросивши учнів продемонструвати відповідний колір, учитель може визначити, чи хочуть діти відповідати на запитання/ займатися активною діяльністю на уроці та інше, або ні, і скеровувати відповідно до цього свою роботу.
Гра «Турнір»
Запропонуйте учням провести змагання, в ході якого, об'єднавшись у команди, школярі будуть не лише відповідати на запитання, а й ставити їх команді-суперниці.
Принцип виконання: Об'єднайте учнів у 2-3 команди, призначте капітанів у кожній з них. Запропонуйте кожній групі скласти запитання до команди-суперниці. Після цього представники команд по черзі мають ставити одне до одного запитання та відповідати на них. Право відповіді надає капітан. Важливо, щоб в обговоренні брали участь усі члени команди.
Створіть шкалу оцінювання, за якою буде визначено команду переможницю. Наприклад, за кожне влучне запитання команда отримує 1 бал, за кожну правильно надану відповідь – 2 бали, за згуртованість та залучення усіх членів команди – 5 балів.
Гра «Лови м'яч»
Таку гру доцільно провести на інтегрованому уроці, коли певні навчальні предмети поєднуються з рухливими іграми на уроках фізкультури (наприклад, математика чи українська мова).
Принцип виконання: Учні мають стати колом. Учитель ставить запитання та кидає м'яч певному учневі. Школяр, має не лише його піймати, а й відповісти на поставлене вчителем запитання.
7 прийомів рефлексії з учнями початкових класів
Ігрові вправи для ефективної взаємодії зі школярами.
Рефлексія – важливий етап уроку, в ході якого учні самостійно оцінюють успішність засвоєння матеріалу, власну результативність та усвідомлено діляться своїми емоціями.
Для вчителя рефлексія має виняткове значення: з її допомогою можна оцінити, що зрозуміли і усвідомили учні, а над чим потрібно додатково попрацювати; які типи вправ їм подобаються найбільше, а які не викликають зацікавлення.
Тож сайт https://vseosvita.ua/news/7-pryiomiv-refleksii-z-uchniamy-pochatkovykh-klasiv-6051.html?rl=723&fbclid=IwAR2f0F7LFhjzw1bV-unNI2hwNXP4Af4Z94eoyoJksW0yDACQYHNzuwVPz9o пропонує 7 ігрових прийомів для ефективної одночасної взаємодії з учнями усього класу.
Прийом «Чарівне дерево»
Заздалегідь підготуйте паперові заготовки листочків, квіточок та яблук, які учні зможуть закріпити на дошці.
Принцип виконання: Попередньо намалюйте на класній дошці дерево (або закріпіть шаблон). Наприкінці заняття попросіть учнів проаналізувати свою діяльність упродовж уроку та закріпити саме той малюнок, який відповідає їхньому засвоєнню навчального матеріалу:
- листочок – мені не зрозуміло, в мене не виходить, тому мені потрібна допомога;
- квітка – було важко, але я впорався / зрозумів;
- яблуко – я розібрався і мені легко було виконувати всі завдання на уроці.
Прийом «Знаки»
Виконання такої вправи сприяє напрацюванню навичок самоаналізу та самокритичності в учнів першого та другого класів.
Принцип виконання: Після виконання певної письмової роботи попросіть учнів обвести олівцем ті букви чи слова, які їм вдалося написати у зошиті найкрасивіше.
Прийом «Рефлексійна руханка»
Ця вправа дозволяє переключити увагу школярів та зняти втому, а також отримати зворотній зв'язок щодо їхнього сприйняття навчального матеріалу.
Принцип виконання: Запропонуйте учням після того, як вами буде названий певний тип роботи, який виконувався на уроці, рухом продемонструвати, чи сподобалось їм це завдання.
Приклади рухів:
- сісти навпочіпки – дуже низька оцінка, негативне ставлення;
- присісти, трохи зігнувши ноги в колінах, – невисока оцінка, байдуже ставлення;
- звичайна поза стоячи, руки по швах – середня оцінка, спокійне ставлення;
- підняти руки в ліктях – добра оцінка, позитивне ставлення;
- підняти руки вгору, плескаючи в долоні, піднятися навшпиньки – дуже висока оцінка, захоплене ставлення.
Прийом «Потяг»
Ця вправа наочно показує, які завдання були для школярів найцікавішими, а які не сподобались.
Принцип виконання: Намалюйте на дошці потяг, а вагони створіть із аркушів у вигляді «кишеньок». Кожен вагон символізує окремий тип завдань, які виконувались на уроці.
Попередньо підготуйте шаблони малюнків (усміхнені та похмурі обличчя) та роздайте їх учням.
Запропонуйте школярам по черзі опустити малюнок усміхненого обличчя в той вагончик, який вказує на завдання, яке було найцікавіше виконувати, а сумне – в той, де завдання було нецікавим. За бажанням, учень може відзначити лише 1 вагончик.
Прийом «Якби я був чарівником»
Принцип виконання: Попередньо напишіть на дошці фразу «Якби я був чарівником, то сьогодні б я...» та наступні незакінчені фрази:
- Виправив...
- Зробив...
- Додав...
- Похвалив...
Запропонуйте учням за принципом прийому «Мікрофон» по черзі висловитись наприкінці уроку, обравши будь-яку із запропонованих фраз.
Прийом «Світлофор»
Заздалегідь підготуйте для кожного учня класу комплект з трьома картками різних кольорів – червоного, жовтого і зеленого. З їхньою допомогою можна здійснити мовчазне опитування школярів.
Принцип виконання: Після виконання певного завдання запропонуйте учням просигналізувати своє сприйняття завдання відповідним кольором. Попередньо узгодьте значення кольорів, наприклад:
- зелений – дуже сподобалося, побільше б таких завдань;
- жовтий – сподобалось, але не все було цікавим;
- червоний – вправа не сподобалась, її виконувати було нецікаво та нудно.
Прийом «Продовж речення»
Така вправа дозволяє учням замислитися та усвідомити цінність уроку та отриманих знань.
Підготуйте аркуші з надрукованими запитаннями, на яких учні зможуть написати свої відповіді.
Принцип виконання. Наприкінці уроку роздайте учням роздруковані аркуші та запропонуйте подумати і письмово (або усно) відповісти на наступні запитання:
- Що нового я дізнався сьогодні на уроці?
- Що було для мене найбільш цікавим та пізнавальним?
- У чому я сьогодні став розумнішим в порівнянні з вчорашнім днем?
Підписатися на:
Дописи (Atom)